Dalintis Spausdinti Įsiminti Pamiršti Atgal

Parduodamas Namas Klaipėdos r. Cinkupio g.

Kodas 23293
Savivaldybė Klaipėdos r.
Mikrorajonas/gyvenvietė Kalotės k.
Vietovė/Gatvė Cinkupio g.
Kaina 175000.00 Eurai
Plotas (m2) 150.0
Kaina 1 kv.m. 1166.7 Eurai
Sklypo plotas 5.00 arų
Aukštas 2
Namo tipas mūrinis
Šildymas dujos
Statybos m. 2007
PARDUODAMAS puikiai įrengtas blokuotas 150 kv.m. NAMAS su garažu, 5 arų namų valdos sklypas.
Namas buvo statytas SAU, kitoje dalyje gyveno tėvai, taigi poreikiui esant galima įsigyti visą namą (300 kv.m., 10 arų).
Itin kokybiška namo statyba. Sienos: keramikiniai blokeliai/akmens vata/skaldytos plytos. Viduje visur tinkas, išskyrus stogą (vokiškos čerpės) - gipsokartonas. Tarp namo dalių storinta siena, puiki garso izoliacija.

Pirmame namo aukšte: tambūras, katilinė, erdvi svetainė su židiniu, lengvai atskirta virtuvė, vonios kambarys su dušo kabina ir vonia. Garažas vienam automobiliui.

Visame pirmame aukšte kur plytelės ir antro aukšto vonioje grindinis šildymas. Kituose patalpuose, taip pat drabužinėse ir garažuose - radiatoriai.

Antame aukšte: vienas miegamasis ir atskirai įrengtas nedidelis studijos tipo butas: svetainė/miegamasis/virtuvė, vonios kambarys ir drabužinė.

Namas skoningai įrengtas klasikiniu stiliumi. Antros dalies pirmo aukšto išplanavimas identiškas, skiriasi tik kelios detalės ir interjeras.

Taip pat yra palėpės, kuriuose galima sandėliuoti įvairius daiktus.

Abi namo dalys įrengtos ilgaamžėmis kokybiškomis medžiagomis - ispaniška santechnika "Roca", itališkos plytelės "Aparici", uosio laiptai, baldai iš natūralaus medžio masyvo "Tomasella" ir t.t.

Namo aplinka puikiai sutvarkyta, apsodinta žalia vėja, pušelėmis, eglėmis ir įvairiais kitais dekoratyviniais augalais. Kiemas išklotas trinkelėmis, įrengtas lauko apšvietimas. Yra ūkinis pastatas.

Visa teritorija aptverta, automatiniai kiemo ir garažų vartai. Priešgaisrinė ir apsaugos signalizacijos. Visos telekomunikacijos. Atskiri skaitikliai kiekvienai namo daliai.

Graži rami vieta, gatvės akligatvis. Geri kaimynai, pilnai susiformavęs kvartalas.

Puikus susisiekimas, asfaltuotas privažiavimas.Dėl platesnės informacijos skambinkite telefonais 8 611 40938, говорю по-русски , rašykite Stanislav@vestus.lt

Daugiau panašių pasiūlymų - www.vestus.lt

Kvalifikuotas nekilnojamojo turto vertinimas. Patariame.

VESTUS – trumpiausias kelias į savo namus. TIKRA LAIKU NAUDINGA
BIuras KLAIPĖDOJE 1
Telefonas: +370 611 40938, +370 46 311881
El. paštas: post@vestus.lt