Dalintis Spausdinti Įsiminti Pamiršti Atgal

Parduodamas Namas Klaipėdos m. Tauralaukis

Kodas 27285
Savivaldybė Klaipėdos m.
Mikrorajonas/gyvenvietė Tauralaukis
Vietovė/Gatvė Tauralaukis
Kaina 127000.00 Eurai
Plotas (m2) 224.0
Kaina 1 kv.m. 567.0 Eurai
Sklypo plotas 8.00 arų
Aukštas 2
Namo tipas mūrinis
Šildymas kietas kuras
Statybos m. 2014
Parduodamas 224 kv.m. ploto 2 aukštų įrengtas mūrinis namas geroje vietoje. Namo naudingasis plotas 142 kv.m. Garažas vienam automobiliui 27 kv. m. Sausas rūsys po namu 55 kv. m. - jame įrengtas kieto kuro šildymo katilas, yra galimybė prijungti dujinį šildymą. Vieta įsirengti pirtelę. Į rūsį galima patekti iš namų, garažo arba lauko. Parduodamas su įmontuotais baldais ir buitine technika (šaldytuvas, indaplovė..). Virtuvinis natūralaus medžio, grindys klotos laminatu.
I namo aukštas - Prieškambaris su įmontuota spinta, svetainė su židiniu (židinys taip pat šildo namą), erdvus valgomasis su virtuve, sanitarinis mazgas.
II namo aukšte - Trys miegamieji kambariai (du su didžiuliu balkonu), erdvus darbo kambarys su slankiomis stiklinėmis ir garsą izoliuojančiomis durimis, įmontuota spinta. Erdvus vonios kambarys šildomomis grindimis.
Įvesta signalizacija. Visos komunikacijos miesto. Prie namo sklypo atvestos dujos. Kieme šulinys su hidroforu, vanduo naudojamas iš šulinio arba miesto vandentekio. Namo teritorija aptverta, kaltiniai automatiniai kiemo vartai. Sode vaismedžiai.

Dėl kitos informacijos skambinkite tel. 8 611 30250, rašyti Ausra@vestus.lt
Daugiau panašių pasiūlymų - www.vestus.lt
Kvalifikuotas nekilnojamojo turto vertinimas. Patariame.
VESTUS – trumpiausias kelias į savo namus.
TIKRA LAIKU NAUDINGA

Biuras KLAIPĖDOJE
Telefonas: 8 611 30250, 8 46 311881
El. paštas: klaipeda@vestus.lt