Dalintis Spausdinti Įsiminti Pamiršti Atgal

Parduodamas Namas Klaipėdos m. Melnragė

Kodas 22630
Savivaldybė Klaipėdos m.
Mikrorajonas/gyvenvietė Melnragė
Vietovė/Gatvė Melnragė
Kaina 590000.00 Eurai
Plotas (m2) 570.0
Kaina 1 kv.m. 1035.1 Eurai
Sklypo plotas 16.00 arų
Aukštas 3
Namo tipas mūrinis
Šildymas dujos
Statybos m. 1996
Parduodamas gyvenamas namas su dideliu žemės sklypu ir priklausiniais gyvenamųjų namų aplinkoje. Privažiavimas išklotas trinkelėmis, važiuojant iki senamiesčio 8 minutės, iki Palangos oro uosto 30 minučių kelio.
Žemės sklypas 16 arų, kampinis, taisyklingos formos. Namo užstatytas plotas 343 m2. Sklypas aptvertas 2,2 metrų aukščio tvora (įteisintas tvoros aukščio leidimas). Kiemas išklotas trinkelėmis, išpuoselėtas gražus sodas, du įvažiavimai į garažą, kuris yra ypatingai didelis, erdvus (92 m2).
Namas yra paplūdimio prieigose, apie 100 metrų iki jūros. Teritorija tarp namo ir pajūrio priklauso valstybės saugomai zonai, net ir ateityje niekas neužstos nuostabaus vaizdo į jūrą ir visada bus galima grožėtis plaukiančiais laivais pro Šiaurinį molą. O pro langus regėsite įspūdingus vaizdus geriant rytinę kavą, vakarojant terasoje ar netgi darbuojantis įgausite įkvėpimo savo darbui, o pasivaikščiojimas paplūdimiu leis atgauti tiek fizines tiek dvasines jėgas.
Puikią vietą ir aukštą gyvenimo kokybę lėmė, kad šiame kvartale apsigyveno pasiturintys žmonės, todėl jūsų išskirtinį automobilį niekada nelydės smalsūs ir pavydūs žvilgsniai, o jūsų privataus, prabangaus gyvenimo užmojai ir veikla nebus čia kam nors akibrokštai. Nekilnojamas turtas čia visuomet turės didelę vertę.
Namas yra trijų aukštų su įrengtu pusrūsiu (134 m2), jame yra įrengta pirtis, vyninė ir t.t. Pagalbinės patalpos 39 m2, (jose yra ir katilinė). Visur suvestos apsaugos sitemos, signalizacija.
Namo gyvenamas plotas 302 m2, iš viso 9 kambariai, kiekviename aukšte yra sanitariniai mazgai, viso 4.
Pirmame aukšte erdvi svetaine su židiniu, bendra erdve sujungta su valgomuoju ir virtuve, išėjimas į terasą (~16 m2) pušų apsuptyje. Antro aukšto plotas 164 m2 (31 m2 su šlaitinėmis lubomis), didelis miegamasis iš kurio yra išėjimas į erdvų balkoną. Trečio aukšto plotas 66 m2, iš kurių 8 m2 su šlaitinėmis lubomis, kitur aukštis 5 metrai. Namo viduje vyrauja lengvas ir aiškus geometrinių formų kambarių išdėstymas, puikiai išnaudojamos vidaus ir kiemo erdvės.
Privestos komunikacijos: vandentiekis, kanalizacija, dujotiekis, elektros tinklai (leistinas pajėgumas 45 kW). Kieme yra papildomi statiniai: 30 m2 ūkinis pastatas-garažas, voljerai šunims, šulinys ir plane numatytas 45 m2 šiltnamis (galimybė ką nors pastatyti).
Su potencialiu pirkėju kaina gali būti derinama.

Dėl platesnės informacijos skambinkite telefonais 8 611 40938, говорю по-русски , rašykite Stanislav@vestus.lt

Daugiau panašių pasiūlymų - www.vestus.lt

Kvalifikuotas nekilnojamojo turto vertinimas. Patariame.

VESTUS – trumpiausias kelias į savo namus.
TIKRA LAIKU NAUDINGA
BIuras KLAIPĖDOJE 1
Telefonas: +370 611 40938, +370 46 311881
El. paštas: post@vestus.lt