Dalintis Spausdinti Įsiminti Pamiršti Atgal

Parduodamas Namas Klaipėdos m. Liepojos g.

Kodas 25645
Savivaldybė Klaipėdos m.
Mikrorajonas/gyvenvietė Miško
Vietovė/Gatvė Liepojos g.
Kaina 249000.00 Eurai
Plotas (m2) 400.0
Kaina 1 kv.m. 622.5 Eurai
Sklypo plotas 8.00 arų
Namo tipas mūrinis
Šildymas dujos
Statybos m. 2008
Parduoduodamas kokybiškai įrengtas namas, su baldais ir buitine technika, ramioje vietoje, toliau nuo gatvės. Sklypas aptvertas tvora, teritorija apželdinta ir sutvarkyta, patogus privažiavimas, erdvus ir pilnai įrengtas garažas su pakeliamais vartais, trims automobiliams, rūsyje baseinas, įrengta pirtis su poilsio kambariu, įrengta signalizacija .
Name pakeista elektros instaliacija, vamzdynas, šildymo sistema, sudėti nauji plastikiniai langai, namas apšiltintas 20 cm polistirolu ir tinkuotas spalvotu tinku, stogas apšiltintas, skardinis. Kadangi namas buvo statytas sau, naudotos tik kokybiškos medžiagos, o darbai buvo atliekami profesionaliai, tai lemia pigų namo išlaikymą.
Namo pirmame aukšte yra įrengtas darbo kambarys, miegamasis kambarys, virtuvė, valgomasis kambarys, svetainė su židiniu. Yra įrengtos dvi terasos pietinėje ir šiaurinėje pusėse.
Namo antrame aukšte yra keturi kambariai, du san. mazgai. Name gali gyventi dvi šeimos , kurios naudotųsi bendra laiptine.
Namas buvo įrenginėjamas su dizainerio pagalba, tad tai
puikus pasirinkimas norintiems turėti visiškai įrengtus jaukius namus patogioje Klaipėdos miesto vietoje, be papildomų investicijų.

Dėl kitos informacijos skambinkite tel. 8 611 30250, rašyti Ausra@vestus.lt
Daugiau panašių pasiūlymų - www.vestus.lt
Kvalifikuotas nekilnojamojo turto vertinimas. Patariame.
VESTUS – trumpiausias kelias į savo namus.
TIKRA LAIKU NAUDINGA
KLAIPĖDA Biuras
Telefonas: 8 611 30250, 8 46 311881
El. paštas: klaipeda@vestus.lt