Dalintis Spausdinti Įsiminti Pamiršti Atgal

Nuomojamas Patalpa Klaipėdos m. Liepų g.

Kodas 20315
Savivaldybė Klaipėdos m.
Mikrorajonas/gyvenvietė Centras
Vietovė/Gatvė Liepų g.
Kaina 637.00 Eurai
IŠNUOMOJAMOS 44,36 kv.m. biuro PATALPOS, 2/3.
Du kabinetai po 28,06 ir 16,30 kv.m. Patalpos ką tik šviežiai perdažytos, įrengta virtuvėlė. Langai į abi puses - į Liepų g. ir į vidinį kiemelį. Prie patalpų yra sanmazgas.
Pastatas yra šalia miesto savivaldybės, DNB banko, centrinio pašto bei kitų svarbių objektų. Labai jauki aplinka, galerija su vaizdu į vidinį kiemelį, kur galima ramiai pailsėti arba net dirbti.

Patalpos suremontuotos, yra kondicionavimo sistema, autonominis dujinis šildymas. Neribotas telefono linijų skaičius bei sparti skirtoji interneto linija, kompiuterių tinklas. Atskiras tualeto kambarys. Du privažiavimai - iš Liepų ir Vytauto gatvių. Pastate veikia konferencijų/mokymo salė (iki 15 žmonių) su visa reikalinga įranga ir aparatūra bei vietiniu kompiuteriniu tinklu. Atskiras įėjimas į konferencijų salę.
Vieta Jūsų automobiliui - vidiniame pastato kieme ir bendrose aikštelėse iš Vytauto ir Liepų gatvių.
Pastato restauracijai ir įrengimui panaudotos tik ekologiškai švarios apdailos medžiagos. Pastate įrengtos 4 laiptinės, todėl užtikrinami funkciniai ryšiai ir darbo vietų autonomija. Nuomotojai gali naudotis moderniai įrengtomis archyvo patalpomis. Biurų patalpos yra suplanuojamos ir rengiamos pagal klientų pageidavimus, pritaikant jas individualiems poreikiams. Moderni priešgaisrinė ir apsauginė signalizacija, vaizdo kameros.

Kaina 10 eurų/ kv. m. + PVM ir komunaliniai mokesčiai (įskaičiuota: šildymas, karštas/šaltas vanduo, patalpų valymas 3 kartus per savaitę, šiukšlių išnešimas kasdien, šiukšlių išvežimas, WC priemonės, langų valymas).
Pageidautina tik ilgalaikė nuoma.

Dėl kitos informacijos skambinkite tel. 8 611 30250, rašyti Ausra@vestus.lt

Daugiau panašių pasiūlymų - www.vestus.lt

Kvalifikuotas nekilnojamojo turto vertinimas. Patariame.

VESTUS – trumpiausias kelias į savo namus.

TIKRA LAIKU NAUDINGA
Biuras KLAIPĖDOJE
Telefonas: 8 611 30250, 8 46 311881
El. paštas: post@vestus.lt